ℓiѕєℓiℓєяiη вυℓυşмα ησктαѕι
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ℓiѕєℓiℓєяiη вυℓυşмα ησктαѕιHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Format Sonrası Ve ya Yanlışlıkla Silinen Verileri Geri Getirme (Resimli Anlatım)

YazarMesaj
4EvadueS
Admin
Admin
4EvadueS

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 136 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/04/10 <b>Yaş</b> Yaş : 30 <b>Nerden</b> Nerden : Kocaeli
Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Format Sonrası Ve ya Yanlışlıkla Silinen Verileri Geri Getirme (Resimli Anlatım) Imgleft40/50Format Sonrası Ve ya Yanlışlıkla Silinen Verileri Geri Getirme (Resimli Anlatım) Emptybarbleue  (40/50)
Seviye:
Format Sonrası Ve ya Yanlışlıkla Silinen Verileri Geri Getirme (Resimli Anlatım) Imgleft45/50Format Sonrası Ve ya Yanlışlıkla Silinen Verileri Geri Getirme (Resimli Anlatım) Emptybarbleue  (45/50)
Güçlülük:
Format Sonrası Ve ya Yanlışlıkla Silinen Verileri Geri Getirme (Resimli Anlatım) Imgleft0/0Format Sonrası Ve ya Yanlışlıkla Silinen Verileri Geri Getirme (Resimli Anlatım) Emptybarbleue  (0/0)

Format Sonrası Ve ya Yanlışlıkla Silinen Verileri Geri Getirme (Resimli Anlatım) Empty
MesajKonu: Format Sonrası Ve ya Yanlışlıkla Silinen Verileri Geri Getirme (Resimli Anlatım)   Format Sonrası Ve ya Yanlışlıkla Silinen Verileri Geri Getirme (Resimli Anlatım) Icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 8:46 pm

Ne işe yarar bu program ?

Format sonrası giden veya yanlışlıkla silinen verilerinizi kurtarmak
için işe yarayan süper bir program.

Linkler:
http://rapidshare.com/files/79735396/R-S...al.org.rar

Nasıl Dosya Kurtarılır ?

Program ilk açtığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bi resim çıkacak.

Format Sonrası Ve ya Yanlışlıkla Silinen Verileri Geri Getirme (Resimli Anlatım) 1wp3

Sonra karşınıza aşşağıdaki gibi bi resim gelecek.

Format Sonrası Ve ya Yanlışlıkla Silinen Verileri Geri Getirme (Resimli Anlatım) 2qf6

Biraz bekledikten sonra karşınıza aşağıdaki gibi bi resim gelecek.

Format Sonrası Ve ya Yanlışlıkla Silinen Verileri Geri Getirme (Resimli Anlatım) 3uw0

Dosyamızı bulduktan sonra aşağıdaki resim gelecek karşımıza.

Format Sonrası Ve ya Yanlışlıkla Silinen Verileri Geri Getirme (Resimli Anlatım) 4oe5

Sonra

Format Sonrası Ve ya Yanlışlıkla Silinen Verileri Geri Getirme (Resimli Anlatım) 5tf7

Buraya kadar herşey tamamsa aşşağıdaki gibi bi resim programın en
altında belirecektir.

Format Sonrası Ve ya Yanlışlıkla Silinen Verileri Geri Getirme (Resimli Anlatım) 6jd7
https://lisegenclik.forum.st

Format Sonrası Ve ya Yanlışlıkla Silinen Verileri Geri Getirme (Resimli Anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Videolarınızı Gif Yapın (Resimli Anlatım)
» DVD yi CD lere Bölme (Resimli Anlatım)
» Right Click Image Converter (Resimli Anlatım)
» Hiren Bootcd 8.9 Türkçe (Resimli Anlatım)
» Youtube Kliplerini Mp3 Olarak İndirme (Resimli Anlatım)